Co za batalia! Spektakularne zakończenie walki wieczoru KSW 95

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Jakub Wikłacz pokonał Sebastiana Przybysza
Twitter / Jakub Wikłacz pokonał Sebastiana Przybysza
zdjęcie autora artykułu

Jakub Wikłacz (16-3-2) poddał Sebastiana Przybysza (12-4-1) w drugiej rundzie walki wieczoru KSW 95. Ich historia pięciu pojedynków została definitywnie zakończona, a starcie w olsztyńskiej hali Urania dostarczyło wielkich emocji.

W tym artykule dowiesz się o:

Wikłacz i Przybysz zaserwowali kibicom kapitalny bój od pierwszych sekund. Dynamiczne wymiany w stójce zdominowały pierwszą rundę. W niej obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty. Przybysz uderzeniem łokciem spowodował poważne rozcięcie na twarzy mistrza, ale sam również zmagał się z krwawiącym nosem po ciosach prostych lokalnego bohatera.

W drugiej rundzie rozdrażniony Wikłacz wywierał presję, ale Przybysz świetnie pracował na nogach i coraz śmielej poczynał sobie w stójce. Nagle olsztynianin zaskoczył pretendenta i zapiął na jego szyi ciasne duszenie gilotynowe. Gdańszczanin starał się wyrwać z mocnego uścisku, ale nie dał rady. Sędzia Łukasz Bosacki zauważył, że Przybysz stracił przytomność i przerwał pojedynek.

Jakub Wikłacz po raz drugi obronił mistrzowski pas kategorii koguciej KSW. "Masa" udanie zakończył tym samym historię pięciu walk z "Sebiciem". 27-latek trzykrotnie pokonał reprezentanta Mighty Bulls Gdynia, raz przegrał, a poprzedni ich pojedynek zakończył się remisem i sporymi kontrowersjami.

Sebastian Przybysz to były czempion KSW. Podopieczny trenera Grzegorza Jakubowskiego panował w wadze do 61 kg w latach 2021-2022.

Czytaj także: Pudzianowski znów z nim zawalczy? Jędrzejczyk o decyzji Adamka

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty