Coś okropnego. Rosjanin znokautował Polaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Power Slap League / Na zdjęciu: Kamil Marusarz po nokautującym ciosie od Wasilija Kamockiego
Twitter / Power Slap League / Na zdjęciu: Kamil Marusarz po nokautującym ciosie od Wasilija Kamockiego
zdjęcie autora artykułu

Ósma edycja gali Power Slap League (PSL) zakończyła się koszmarnie dla Kamila Marusarza, który został brutalnie znokautowany przez Wasilija Kamockiego. Po potężnym uderzeniu od Rosjanina, Polak momentalnie padł na ziemię.

Wasilij Kamocki nazywany w środowisku "Dumpling" był niegdyś zawodnikiem polskiej federacji PunchDown. Przypomnijmy, że po jednej z gal życie stracił Artur "Waluś" Walczak. Mimo tych tragicznych wydarzeń, kontrowersyjna dyscyplina, w której zawodnicy policzkują się otwartą dłonią, zyskała popularność za oceanem.

Organizację w Stanach Zjednoczonych założył właściciel UFC - Dana White. Nazwał ją Power Slap League (PSL), a w promocję był zaangażowany nawet znany aktor Arnold Schwarzenegger.

W piątek (28 czerwca) miała miejsce ósma edycja gali. Niestety, jednym z negatywnych bohaterów został Kamil Marusarz. Polak mierzył się z wspomnianym Wasilijem Kamockim. Rosjanin już w pierwszej rundzie brutalnie znokautował swojego rywala.

Marusarz padł bezwładnie na ziemię i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Nagranie z tej sytuacji opublikowano w mediach społecznościowych Power Snap League.

"Wystarczyło mu jedno uderzenie" - podsumowano w opisie.

Zobacz też: Ćwierć wieku różnicy. Nie do wiary, z kim zawalczy Wach Conor McGregor zaatakował Rosjanina. "Twój dzień nadchodzi"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Aryna Sabalenka wróciła do treningów. Czas na trawę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty