Tomasz Drwal i Michał Kita oficjalnie w najważniejszych walkach gali PROMMAC 2!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Włodarze organizacji [tag=40758]Professional MMA Challenge[/tag] ogłosili najważniejsze informacje dotyczące gali PROMMAC 2 - wiemy, kogo zobaczymy w najważniejszych starciach wieczoru.

W roli "głównych bohaterów" drugiego wydarzenia PROMMAC ujrzymy, podobnie jak podczas debiutanckiej gali małopolskiej organizacji, Tomasza Drwala i Michała Kitę.

Dla "Gorilli" będzie to powrót po marcowej wygranej nad Delsonem Helenem. Pierwszy Polak, który postawił stopę w oktagonie Ultimate Fighting Championship, ostatecznie wystąpi podczas gali Professional MMA Challenge 2 w Częstochowie i nie zmierzy się z Mamedem Khalidovem na KSW 29. [ad=rectangle] "Masakra" natomiast to czołowy zawodnik wagi ciężkiej nad Wisłą. Michał Kita również po raz ostatni powalczył na PROMMAC 1 we Wrocławiu, gdzie pewnie znokautował Mike'a Wessela w pierwszej rundzie.

Michał Kita wystąpi w roli lokalnej gwiazdy
Michał Kita wystąpi w roli lokalnej gwiazdy

W karcie walk znajdzie się też "lokalny bohater" Jacek Czajczyński, który zanim wyjdzie do oktagonu PROMMAC, odbędzie jeszcze jedną walkę w Rosji, 4 października na gali Absolute Berkut Championship. Anonsowany jest też występ utalentowanego Pawła Kiełka oraz spekuluje się na temat potyczek z udziałem Oskara Piechoty i Alberta Odzimkowskiego.

Gala PROMMAC 2 odbędzie się 15 listopada w Częstochowie. Transmisja na żywo na antenie Polsatu Sport, relację z wydarzenia przeprowadzi portal SportoweFakty.pl.

Źródło artykułu: