Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Fight Exclusive Night 5: Znamy ostateczną kartę walk na gali w Lubinie

Już tylko kilka dni dzieli nas od gali sztuk walki Fight Exclusive Night 5 "Cuprum Heros", która odbędzie się 10 stycznia 2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie.
Konrad Kaźmierczak
Konrad Kaźmierczak

Całe wydarzenie na żywo pokaże stacja Fight Box, a w retransmisji Polsat Sport.
W walce wieczoru gali zmierzą się dolnośląski zawodnik MMA Marcin Zontek, który w 2012 roku zrobił furorę w Rosji i Mikhail Bureshkin z Białorusi, który zastąpił kontuzjowanego Macieja Browarskiego, osławionego zwycięstwami na Bałkanach i ostatnio w Austrii nad Alessio Sakarą, legendą UFC. W drugiej walce wieczoru najlepszy polski kickboxer, Paweł Biszczak z Legnicy, walczyć będzie z Portugalczykiem, Janu Malkriado Cruzem nazywanym "Hannibalem", od postaci słynnego filmowego Hannibala Lectera.


Kto jeszcze z zawodników z Lubina, Polkowic czy z pobliskiego Wrocławia weźmie udział w gali? Na pewno warto przyjść i obejrzeć walkę Bartosza Muszyńskiego z Armii Polkowice z Tomasem Gutem ze Słowacji. Z kolei Patrycja Krawczyk zmierzy się także z rywalką ze Słowacji, Alexandrą Jursovą. Trzecie starcie w kickboxerskiej formule K-1 z naszymi południowymi sąsiadami stoczy Jakub Kozera z Gwardii Zielona Góra. Polski zawodnik wagi ciężkiej za rywala będzie miał Czecha Vilema Fencla. Wszyscy oni są mistrzami kraju z osiągnięciami również międzynarodowych arenach.

Dla wielbicieli MMA także nie zabraknie emocji z udziałem miejscowych fighterów, którzy aspirują do największych sukcesów. W planowanym pojedynku wagi półśredniej, pracujący jako górnik, Paweł Kordylewicz ze Strefy Fight Team Lubin, zmierzy się z białoruskim zawodnikiem Georgiyem Budko. Z kolei jego kolega klubowy, Maciej "Kruszon" Kruszewski skrzyżuje rękawice z innym białoruskim zawodnikiem Yurim Bybochkinem.

W innym ciekawie zapowiadającym się starciu wrocławianin Patryk Paduch z Boi Team Wrocław powalczy z innym Białorusinem Antonem Shimukiem. Jako pierwszy został zapowiedziany polsko - polski pojedynek śląskiego zawodnika, Adama Niedźwiedzia z Natal Gold Team z Michałem Michalskim z Rio Grappling Wrocław. Ten ostatni pochodzi z Lubina. Szerszej widowni dał się poznać jako finalista polskiego odpowiednika "Ultimate Fightera", czyli znanego programu "MMAster" pokazywanego w TVN Turbo.

Galę poprzedzi oficjalne ważenie, które odbędzie się dzień przed imprezą, w piątek, 9-go stycznia 2015, o godzinie 16:00, w galerii handlowej "GWARNA" w Legnicy.

Poniżej pełna karta walk, które widzowie będą mogli podziwiać 10 stycznia 2015 w Lubinie na gali Fight Exclusive Night 5 "Cuprum Heroes":

Undercard
71 kg.: Jakub Kozera (Scorpion Krępice) vs. Kamil Kaczmarczyk (Shidokan Jelenia Góra)

Karta główna
MMA 77 kg: Patryk Paduch (Polska) vs. Anton Shimuk (Białoruś)
MMA 77 kg: Adam Niedźwiedź (Polska) vs. Michał Michalski (Polska)
K-1 54 kg:Patrycja Krawczyk (Polska) vs. Alexandra Jursova (Słowacja)
MMA 70 kg: Maciej Kruszewski (Polska) vs. Yuri Bybochkin (Białoruś)
K-1 +91 kg: Jakub Kozera (Polska) vs. Vilem Fencl (Czechy)
MMA 77 kg: Georgiy Budko (Białoruś) vs. Paweł Kordylewicz (Polska)
K-1 81 kg: Bartosz Muszyński (Polska) vs. Tomas Gut (Słowacja)

Walka wieczoru K-1
K-1 77 kg: Paweł Biszczak (Polska) vs. Janu Malkriado Cruz (Portugalia)Walka wieczoru MMA
MMA 93 kg: Marcin Zontek (Polska) vs. Mihail Bureshkin (Białoruś)

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
informacja prasowa

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×