Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

KSW 46: Tomasz Narkun wypunktował Mameda Chalidowa. Mateusz Gamrot mistrzem

Tomasz Narkun i Mateusz Gamrot byli największymi zwycięzcami podczas gali KSW 46 w Gliwicach. Drugą porażkę z rzędu poniósł Mamed Chalidow.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Tomasz Narkun Materiały prasowe / KSW / Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Tomasz Narkun

W walce wieczoru Tomasz Narkun po raz drugi pokonał Mameda Chalidowa. Reprezentant Berserkers Team okazał się lepszy po trzech rundach. Zrozpaczony olsztynianin po pojedynku ogłosił, że zakończy swoją karierę.

Drugi pas mistrzowski w Konfrontacji Sztuk Walki zdobył Mateusz Gamrot. Poznaniak, po zdobyciu tytułu wagi lekkiej, sięgnął po trofeum kategorii piórkowej. Po 25-minutowej, jednostronnej potyczce z Kleberem Koikem Erbstem, sędziowie wskazali go jako zwycięzcę przez jednogłośną decyzję. 

Już trzecie zwycięstwo w KSW odniósł rewelacyjny Salahdine Parnasse. 20-letni Francuz tym razem nie dał żadnych szans Marcinowi Wrzoskowi. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym pojedynku bił się będzie o pas mistrzowski polskiego potentata.

Fenomenalną stójką popisał się Roberto Soldić. Chorwacki mistrz wagi półśredniej nie miał większych trudności, aby znokautować Viniciusa Bohrera. Brazylijczyk po ostatecznym ciosie miał duże trudności, aby dojść do siebie!

Choć Roman Szymański przed walką nie zrobił wagi i wielu kibiców martwiło się o jego dyspozycję, to w okrągłej klatce KSW nie zawiódł. Reprezentant Polski po bardzo dobrym pojedynku pokonał Daniela Torresa.

ZOBACZ WIDEO Angelika Cichocka wzięła udział w sesji (not) Ordinary Girl. "Nie widzę seksu w tych zdjęciach. To rodzaj sztuki"

Po porażce w debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki zrehabilitował się Marian Ziółkowski. "Golden Boy" nie dał żadnych szans Grzegorzowi Szulakowskiemu. Niedawny przeciwnik Mateusza Gamrota zawiódł. Sędziowie punktowali bardzo wysoko - 30-27, 30-26, 30-25.

Udany powrót do klatki zaliczył były mistrz wagi piórkowej, Artur Sowiński. "Kornik" po trzech rundach wypunktował Kamila Szymuszowskiego. Reprezentant Silesian Cage Club tym samym przerwał passę dwóch porażek z rzędu.

Lekcję zapasów dał Antun Racić Sebastianowi Przybyszowi. Zawodnik z Chorwacji przez trzy rundy obalał Polaka. W parterze nie dawał mu żadnych szans. Jego styl walki nie porwał, ale gdańszczanin nie potrafił mu zagrozić.

Galę widowiskowo rozpoczął Krystian Kaszubowski. Gdynianin potrzebował tylko dwóch minut, aby posłać na deski Michała Michalskiego. Jedno uderzenie wystarczyło, aby zawodnik z wrocławianin nie miał siły wstać.

Wyniki

92 kg: Tomasz Narkun pok. Mameda Chalidowa przez jednogłośną decyzję (30-27, 2x 29-28).

Pojedynek o pas wagi piórkowej
65,8 kg: Mateusz Gamrot pok. Klebera Koikego Erbsta przez jednogłośną decyzję (3x 50-45).

65,8 kg: Salahdine Parnasse pok. Marcina Wrzoska przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
80 kg: Roberto Soldić pok. Viniciusa Bohrera przez KO (uderzenie), runda 1., 4:35. 
65,8 kg: Roman Szymański pok. Daniela Torresa przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
70,3 kg: Marian Ziółkowski pok. Grzegorza Szulakowskiego przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-26, 30-25).
70,3 kg: Artur Sowiński pok. Kamila Szymuszowskiego przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
61,2 kg: Antun Racić pok. Sebastiana Przybysza przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
77,1 kg: Krystian Kaszubowski pok. Michała Michalskiego przez KO (uderzenie w stójce), runda 1., 2:14.

Najbliższe KSW możesz obejrzeć TUTAJ!

Czy była to najlepsza gala KSW w tym roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×