KSW 47. "Mamy to". Kołecki po walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki (7-1) udanie zadebiutował w federacji KSW, na gali KSW 47 pokonując Mariusza Pudzianowskiego (12-7, 1 NC). Nic dziwnego, że po wygranej walce były sztangista był w świetnym humorze.
Dawid Borek
Dawid Borek
Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/KSW / Na zdjęciu: Szymon Kołecki

Zwycięstwo mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów było sporą niespodzianką. Pod sam koniec 1. rundy Szymon Kołecki sprowadził Mariusza Pudzianowskiego do parteru, po czym "Pudzian" niespodziewanie poddał się z powodu kontuzji. Były strongman z dużym grymasem bólu opuszczał klatkę KSW, a po pojedynku wyznał, że doszło u niego do zerwania mięśnia dwugłowego.

Kołecki, rzecz jasna, w szatni był w zdecydowanie lepszym humorze niż Pudzianowski. "Mamy to" - napisał pod zdjęciem na Instagramie, na którym pochwalił się efektownym pucharem za wygraną na gali KSW 47. A pocałunek trofeum wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz: KSW 47. Pudzianowski - Kołecki: mistrz olimpijski sprawił sensację, "Pudzian" poddał się

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mamy to :))).

Post udostępniony przez Szymon Kołecki (@szymonkolecki)

- Czułem, że słabnie. Chciałem go po frajersku obalić - powiedział Kołecki po walce (zobacz więcej TUTAJ).

Walka Szymona Kołeckiego i Mariusza Pudzianowskiego trwała cztery minuty i 23 sekundy. Dla zawodnika Mirosława Oknińskiego była to siódma wygrana w karierze MMA.

Czy wygrana Kołeckiego z Pudzianowskim była dla ciebie zaskoczeniem?