Paul Malignaggi spoliczkował Artema Lobowa. "Następnym razem cię zapie***"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Paul Malignaggi spoliczkował Artema Lobowa
Twitter / Paul Malignaggi spoliczkował Artema Lobowa
zdjęcie autora artykułu

Gorąca atmosfera towarzyszyła zawodnikom i kibicom na konferencji organizacji Bare Knuckle FC. Artem Lobow został spoliczkowany przez Paula Malignaggiego. Były mistrz świata odgrażał się przyjacielowi Conora McGregora.

W tym artykule dowiesz się o:

Lobow już 6 kwietnia stoczy debiutancką walkę dla organizacji Bare Knuckle FC, w której zmierzy się z Jasonem Knightem. Jeśli "Rosyjski Młot" pokona najbliższego rywala w starciu na gołe pięści, to niemal pewne jest, że jego kolejnym przeciwnikiem będzie były mistrz świata, Paul Malignaggi.

Amerykański bokser włoskiego pochodzenia ma bowiem zatarg z Conorem McGregorem i jego ekipą po tym, jak w 2017 roku do sieci wyciekło nagranie i zdjęcia, na których zawodowy pięściarz upadał po ciosach Irlandczyka. Malignaggi był wówczas sparingpartnerem byłego mistrza UFC przed jego walką z Floydem Mayweatherem Jr.

Zobacz także: Justyna Haba ponownie zawalczy w Japonii

Od ponad roku "Magic Man" próbuje doprowadzić do starcia z McGregorem, ale bezskutecznie. Wobec tego na cel wziął on sobie jego najbliższego przyjaciela, Artema Lobowa.

- Nie właź mi przed twarz z groźbami, bo cię zapie***! Jesteś na czarnej liście! Następnym razem cię zapie***! - wykrzyczał Malignaggi.

Zobacz także: Damian Kostrzewa związał się kontraktem z polską federacją

Całe zajście bokser opublikował na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Sławomir Duba o końcu kariery Marcina Różalskiego: Coś może się pozmienia, ale to daleka przyszłość

Źródło artykułu: