MMA. Joanna Jędrzejczyk ma problem. Mistrzyni Weili Zhang nie chce z nią walczyć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Getty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

- Nie bardzo jestem zainteresowana walką z nią - mówi Weili Zhang o walce z Joanną Jędrzejczyk. To może sprawić, że Polka będzie musiała poczekać na walkę o mistrzostwo UFC.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=36982]

Joanna Jędrzejczyk[/tag] w dobrym stylu wróciła do kategorii słomkowej. Polka na gali UFC Fight Night 161 wygrała przez decyzję sędziów z Michelle Waterson. Tym samym wysłała szefom federacji wyraźny sygnał, że jest gotowa na walkę o odzyskanie mistrzowskiego pasa w tej wadze.

MMA. Joanna Jędrzejczyk "pogroziła" dziennikarzowi TVP. "Jestem gotowa, by kopnąć cię w głowę" >> "JJ" sama w wywiadach mówiła, że chce walczyć z Weili Zhang, która jest aktualną posiadaczką tytułu. To jednak może nie być takie proste. Chinka w rozmowie z portalem TMZ przyznała, że nie chce spotkać się w klatce z Polką, bo jest za słaba.

- Nie sądzę, że jest taką samą wojowniczką jak kiedyś. Nie bardzo jestem zainteresowana walką z nią. W tej chwili to ona zdecydowanie bardziej potrzebuje mnie niż ja jej. Nie wiem, czy dam jej szansę - komentuje mistrzyni UFC.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najciekawsze akcje gali FEN 26

Zhang obecnie ma inny pomysł na swoją karierę. To starcie z Rose Namajunas lub przejście do wyższej kategorii wagowej.

- Chcę walczyć z najlepszymi. W tej chwili wydaje mi się, że Rose Namajunas byłaby najlepszym wyborem. Jeżeli będzie okazja, to chciałabym też spróbować w wyższej kategorii wagowej i tam bić się z najlepszymi, a obecnie Valentina Szewczenko jest jedną z najlepszych - dodaje.

MMA. Joanna Jędrzejczyk trzy razy odmówiła walki z Weili Zhang >> Jędrzejczyk rzuciła propozycję, by walkę z Zhang zorganizować wiosną 2020 na stadionie PGE Narodowym. Teraz pomysł ten stanął jednak pod dużym znakiem zapytania.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jędrzejczyk zasłużyła na walkę o pas z Zhang?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)