MMA. ACA 108. Mindaugas Verzbickas rywalem Kamila Oniszczuka

Niepokonany Kamil Oniszczuk, który na początku roku podpisał kontrakt z ACA powróci do klatki już 24 kwietnia na gali w Warszawie. Jego rywalem będzie Litwin Mindaugas Verzbickas.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Kamil Oniszczuk Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Kamil Oniszczuk
Kamil Oniszczuk (7-0) to niepokonany zawodnik kategorii półśredniej. Wojownik z klubu Ankos MMA Poznań ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Młody talent wróci do klatki po sporej przerwie, gdyż ostatni pojedynek stoczył w styczniu 2019 roku. Walka z Verzbickasem będzie dla niego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Mindaugas Verzbickas (14-7) to doświadczony zawodnik z Litwy, znany już polskim fanom organizacji. Na gali ACB 63 pokonał Kamila Gniadka, a podczas FEN 10 poddał Pawła Kiełka. Verzbickas krzyżował też rękawice z Andrzejem Grzebykiem i Kamilem Szymuszowskim, przegrywając te pojedynki decyzją sędziów.

ACA to jedna z najmocniejszych organizacji MMA z przeszło setką gal zorganizowanych na całym świecie. W walce wieczoru ACA 108 kibice zobaczą Daniela Omielańczuka (23-9) w starciu z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7). Do klatki wejdzie też Piotr Strus (15-5).
Czytaj także: Michał Materla zawalczy w Łodzi Marcin Różalski powróci do walk w 2020 roku
ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #41. "Zawiodłem się na Parnassie. Chciał walki z Gamrotem, a teraz schował się w Paryżu"
Czy Kamil Oniszczuk pokona Mindaugasa Verzbickasa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×