MMA. "Tylko Jeden". Znamy pary półfinałowe. Widzów czekają świetne starcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: ring girl KSW, Karolina Pytlik
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: ring girl KSW, Karolina Pytlik
zdjęcie autora artykułu

Już 17 kwietnia szósty odcinek "Tylko Jeden". Zawodnicy rozpoczną fazę półfinałową, w której powalczą o miejsce w wielkim finale. Stawką wygranej w turnieju jest kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tys. złotych.

Widzów programu telewizji Polsat i organizacji KSW czekają bardzo ciekawe starcia, w których zawodnicy zmierzą się o awans do finału. Ze zwycięskiej piątki w półfinałach nie znalazł się jednak Michał Sobiech (4-0). O powodach jego nieobecności dowiemy się jednak w najbliższym odcinku.

Niepokonany Adrian Bartosiński (7-0) skrzyżuje rękawice z Piotrem Walawskim (8-4-1). Zawodnicy mieli okazję już wcześniej się zmierzyć. W 2013 roku na amatorskich zawodach lepszy okazał się Walawski, który zwyciężył przez poddanie w pierwszej rundzie. "Bartos" do klatki wejdzie po pokonaniu Kamila Dołgowskiego, "Leda" natomiast po wypunktowaniu Pawła Kiełka.

W drugiej walce półfinałowej Marcin Krakowiak (8-1) zmierzy się z Tomaszem Romanowskim (10-7). "Krakus" w pierwszym odcinku w zaledwie kilkadziesiąt sekund poddał Pawła Kiełka, natomiast "Tommy" w drugim epizodzie decyzją sędziów pokonał Mariusza Radziszewskiego.

Szósty odcinek "Tylko Jeden" już w piątek o godzinie 22:10 w telewizji Polsat.

Zobacz również: Conor McGregor może pojawić się na gali KSW Marcin Różalski otrzymał propozycję od Fame MMA. Menedżer "Różala" zdradził szczegóły

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu: