MMA. UFC on ESPN 15. Marcin Prachnio ciężko znokautowany. Trzecia porażka Polaka z rzędu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Mike Rodriguez znokautował Marcina Prachnio na UFC on ESPN 15
Twitter / Mike Rodriguez znokautował Marcina Prachnio na UFC on ESPN 15
zdjęcie autora artykułu

To nie tak miało wyglądać. Marcin Prachnio (13-5) po niemal dwóch latach wrócił do oktagonu UFC, ale ponownie przegrał przez ciężki nokaut. Mike Rodriguez brutalnie rozbił go już w 1. rundzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Trzecia przegrana z rzędu fightera z Warszawy prawdopodobnie będzie oznaczać koniec jego przygody w UFC. Przed pojedynkiem na w Las Vegas wiadomo było, że starcie Prachnio z Rodriguezem zadecyduje, który z zawodników pozostanie w amerykańskiej organizacji.

Mike Rodriguez potrzebował 137 sekund, by zatrzymać Polaka."Slow" trafił rywala krótkim łokciem w klinczu, po którym Prachnio osunął się na matę oktagonu. Kilka uderzeń z góry dopełniło dzieła zniszczenia, a 32-zanotował ciężki nokaut.

Marcin Prachnio trafił do UFC w 2018 roku po udanych występach w One Championship i serii ośmiu wygranych z rzędu. W debiucie zderzył się ze ścianą, a dokładnie z Samem Alvey'em. Drugi nokaut otrzymał w Moskwie od Magomeda Ankalajewa. Wszystkie z trzech dotychczasowych walk dla UFC Polak przegrał w 1. rundzie.

Rodriguez, dzięki wygranej w Las Vegas, uchronił się przed zwolnieniem z UFC. Jego obecny bilans walk dla światowego giganta MMA to 2 wygrane i tyle samo porażek.

Zobacz także:  MMA. FEN 29. Adam Kowalski - Marcin Łazarz. Przypadkowy faul kończy walkę. Pas bez właściciela MMA. FEN 29. Marcin Naruszczka - Marko Radaković. "Łowca Głów" ścięty z nóg, co za nokaut! [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

Źródło artykułu: