Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Fame MMA. Marcin Różalski komplementuje rywala "Popka". "Bardzo szanuję takich ludzi"

Damian "Stifler" Zduńczyk został bohaterem jednego z ostatnich wpisów Marcina "Różala" Różalskiego. Weteran sportów walki wypowiedział się w samych superlatywach na temat niedawnego rywala "Popka" na gali Fame MMA 7.
Igor Kubiak
Igor Kubiak
Marcin Różalski Materiały prasowe / dsfchallenge.com / Na zdjęciu: Marcin Różalski

Na początku września w MMA zadebiutował Damian Zduńczyk znany szerszej publiczności jako "Stifler". Popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", w którym występują uczestnicy, mający zamiłowanie do ciągłego imprezowania.

Na temat "Stiflera" wypowiedział się Marcin Różalski, który podkreśla, że 30-latek hulaszczy tryb życia ma już dawno za sobą. "Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta, jaki z Niego był Gagatek. Teraz metamorfoza w 100 proc. Zero używek, trening, dieta, starty w zawodach sylwetkowych, a ostatnio występ na gali Fame MMA. Bardzo szanuję takich Ludzi, podziwiam i namawiam do naśladowania. Na pewno bez pójścia w pierwszą część, tzn. melanż, ale jeżeli już jesteś w melanżu, to od razu przechodź do części drugiej - treningu, życia sportowego i pomagania" - podkreślił "Różal" w mediach społecznościowych.

Obok długiego wpisu weteran sportów walki zamieścił wspólne zdjęcie ze "Stiflerem". Okazuje się, że niedawny debiutant w MMA angażuje się także w pomoc zwierzętom, z czego od dawna znany jest Różalski. 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?


"Kolejna mega rzecz to zaangażowanie się Stiwa w pomoc Zwierzakom. Sam ma w domu kilka adoptowanych psiaków" - podkreślił 42-latek, który szykuje się do powrotu do walki (więcej TUTAJ).

"Mamy nadzieję, że da przykład i zachęci do działania i życia sportowego młode pokolenie, które siedzi w necie i obserwuje różnych Youtuberów" - dodał Różalski.

Przypomnijmy, że w debiucie w Fame MMA "Stifler" przegrał z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem po poddaniu w I rundzie (więcej o walce TUTAJ).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta jaki z Niego był Gagatek.Tetaz metamorfoza w 100%.Zero używek,trening,dieta,starty w zawodach sylwetkowych,a ostatnio występ na gali FAME. Bardzo szanuję takich Ludzi,podziwiam i namawiam do naśladowania.Napewno bez pójścia w 1 część,tzn melanż,ale jeżeli już jesteś w melanżu to od razu przechodź do części 2,tj treningu,życia sportowego,pomagania.Kolejna,mega rzecz to zaangażowanie się Stiwa w pomoc Zwierzakom.Sam ma w domu kilka adoptowanych psiaków,bierze udział w akcji @niekupujadoptujcom i wielu innych.Różaland też znalazł się na liście stowarzyszeń,którym razem ze Swoim Kolegą Szakalem pomógł.Bardzo dziękujemy i mamy nadzieje,że w czasach tego totalnego syfu Stiwi da przykład i zachęci do działania i życia sportowego młode pokolenie,które siedzi w necie i obserwuje różnych Jutuberów,nie będzie się zachwycało gównem i je powielało,tylko jak wspomniałem brało przykład z Ludzi jak Stifler @martakviatkova @stifler16cm @szakal_bdg @pomagaj_pomagac_rozaland @ihsteam

Post udostępniony przez Marcin Różal Różalski (@marcinrozalrozalski)

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×