MMA. UFC 253. Ludovit Klein ciężko znokautował Shane'a Younga (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Ludovit Klein ciężko znokautował Shane'a Younga na UFC 253
Twitter / / Ludovit Klein ciężko znokautował Shane'a Younga na UFC 253

Kapitalny debiut w UFC zanotował Ludovit Klein (17-2). Słowak w Abu Zabi znokautował Shane'a Younga. 25-latek odniósł ósmą wygraną z rzędu w MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

Słowak agresywnie rozpoczął walkę. Po nieco ponad minucie "Mr. Highlight" naruszył rywala wysokim kopnięciem z lewej stopy, trafił podbródkowym i zwalił Nowozelandczyka z nóg. Kolejne uderzenia były już niepotrzebne, a sędzia szybko wkroczył między zawodników.

25-letni Słowak z przytupem zadebiutował w UFC i pokazał, że będzie mocnym wzmocnieniem kategorii piórkowej. Do tej pory połowę swoich pojedynków wygrał przez nokaut. W Abu Zabi odniósł ósmą wygraną z rzędu.

Zobacz:

Ludovit Klein to pogromca Polaków - Krzysztofa Klaczka, Kamila Selwy, Łukasza Sajewskiego i Kamila Tarnawskiego. Wszystkich wymienionych pokonał przed czasem.

W walkach wieczoru UFC 253 dojdzie do dwóch konfrontacji o mistrzowskie pasy. Najpierw Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem o tytuł w kategorii półciężkiej. Galę zwieńczy starcie Israela Adesanyi z Paulo Costą o pas wagi średniej.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty