MMA. UFC. "Zaakceptowałem ofertę walki". Conor McGregor wraca do oktagonu

Były mistrz UFC, 32-letni Conor McGregor, zapowiedział swój powrót do walk w klatce. "The Notorious" stawia jednak warunek.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Conor McGregor Getty Images / Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic / Na zdjęciu: Conor McGregor
"Cześć, Dustinie Poirier! Zaakceptowałem ofertę walki z tobą od UFC, ale zapowiedziałem im, że do pojedynku musi dojść w 2020 roku. Jestem gotowy walczyć 21 listopada oraz na każdą z grudniowych dat - 12 grudnia i 19 grudnia" - napisał na Twitterze Conor McGregor.

"Przekażę też - jak zawsze - pół miliona dolarów na konto The Good Fight Foundation" - dodał znany z niekonwencjonalnego stylu walki fighter z Dublina.

Na początku czerwca tego roku McGregor po raz trzeci ogłosił zakończenie swojej kariery, ale wszystko wskazuje na to, że Irlandczyk długo nie wytrzymał na sportowej emeryturze.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Czy Mamed Chalidow lubi Scotta Askhama? Szczere słowa gwiazdy KSW!

Jeśli powrót do oktagonu największej organizacji MMA na świecie do końca 2020 r. będzie niemożliwy, to były mistrz UFC (w wadze piórkowej i lekkiej) planuje pojedynek pięściarski na Bliskim Wschodzie. Jego rywalem ma być słynny Manny Pacquiao.

Według informacji mediów, walka McGregor vs Pacquiao mogłaby się odbyć w grudniu lub styczniu, a stawką byłyby niewyobrażalnie duże pieniądze (więcej szczegółów TUTAJ).

Zobacz:
Boks. "Następna walka z Mannym Pacquiao". Conor McGregor wraca ze sportowej emerytury

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×