KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. EFM 4 - Walka o niepodległość: nowy rywal Macieja Różańskiego

European Fight Masters chce w sposób szczególny uczcić Święto Niepodległości. 10 listopada w Szczecinie odbędzie się czwarta gala tej organizacji MMA. Wojownicy z Polski zmierzą się w klatce z zawodnikami z całej Europy.

Artur Mazur
Artur Mazur
Maciej Różański Materiały prasowe / EFM / Na zdjęciu: Maciej Różański

Polski strażak w walce wieczoru

W starciu wieczoru wystąpi mistrz European Fight Masters w kategorii do 93 kg Maciej Różański (11-3), dla którego będzie to pierwsza obrona pasa. "Spartan" sięgnął po trofeum w czerwcu tego roku, poddając znanego z występów w Bellatorze Irlandczyka Willa Fleury'ego. Przeciwnikiem Polaka w jego rodzinnym mieście będzie Mantas Zukauskas (5-1), czołowy zawodnik dywizji półciężkiej na Litwie. Zastąpi on pierwotnie zakontraktowanego Kamena Georgijewa (27-12-1) z Bułgarii, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem.

- O swojej walce wiem od dawna i przygotowuję się do niej już od 1 września. Jestem w bardzo dobrej formie do tego stopnia, że na te 2 tygodnie przed nią jestem mocno zmęczony. 10 listopada będę jednak w pełnej gotowości bojowej - zapowiada Maciej Różański, na co dzień funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej.

9 zawodowych walk MMA podczas 4. edycji Gali EFM

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. W drugim pojedynku wieczoru wystąpi niepokonany Patryk Chrobak (3-0). Podopieczny Damiana Herczyka z DAAS Berserer's Team Bielsko-Biała w starciu o pas kategorii 61 kg zmierzy się z Islamem Majrasultanowem (4-3). Pochodzący z Rosji zawodnik reprezentuje Berserker's Team Stargard.

Zawody poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a konferansjerem będzie Krzysztof Skrzypek.

Transmisja gali w systemie PPV

Czwarta już edycja gali federacji EFM będzie pokazywana za pośrednictwem systemu PPV. Cena subskrypcji wyniesie 14 złotych. Pakiet można nabyć na stronie efmmma.com i w usłudze WP Pilot. Walki komentować będzie duet Artur "Kornik" Sowiński i Paweł Wyrobek. Studio poprowadzi Maciej "Irokez" Jewtuszko.

Poznaj pełną kartę walk i plakat gali EFM 4:

Walki wieczoru:

O pas kat. 93kg
Maciej Różański (11-3) (POL) - Mantas Zukauskas (5-1) (LT)

O pas kat. 61 kg
Patryk Chrobak (3-0) (POL) - Islam Majrasultanow (4-3) (RUS)

Karta główna
80 kg: Kamil Roszak (4-3-1) (POL) - Łukasz Dziudzia (4-3-1) (POL)
70 kg: Ahmed Katajew (2-1) (RUS) - Samuelis Sorochovas (3-3) (LT)
84 kg: Hojat Khajevand (2-2) (GER) - Norbert Jabłonski (0-0) (POL)

Karta wstępna 120 kg: Iwan Slobodiuk (0-0) (UKR) – Deividas Zukauskas(1-1) (LT) 77 kg: TBA - Arkadiusz Kaszuba (0-0) (POL) 77 kg: Paul Saier (1-0) (GER) – Dawid Wiśnios (1-0) (POL) 61 kg: Marcin Maleszewski (POL) (1-0) vs Mike McKoy (0-0) (IRL)
Plakat gali EFM 4 Plakat gali EFM 4
ZOBACZ TAKŻE: Walka Jędrzejczyk w 2021 roku Adesanya chce walki z Błachowiczem

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×