MMA. KSW 56. Karolina Owczarz - Justyna Haba. Niespodzianka! "Lara Croft" wypunktowała faworytkę

Justyna Haba (3-1) pokonała jednogłośną decyzją sędziów Karolinę Owczarz (3-1) na gali KSW 56 w Łodzi. "Lara Croft" sprawiła niespodziankę w swoim debiucie dla KSW.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Justyna Haba Materiały prasowe / KSW/Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Justyna Haba
Stawiająca pierwsze kroki w klatce KSW Justyna Haba odważnie weszła w wymiany ciosów z byłą bokserką. Rzeszowianka zamykała faworyzowaną rywalkę pod siatką.

Karolina Owczarz uporczywie szukała sprowadzeń w 1. rundzie, ale nieskutecznie. Z kolei była zawodniczka organizacji Rizin atakowała częściej i wydaje się, że sędziowie na jej korzyść powinni zapisali premierową odsłonę pojedynku.

W 2. rundzie Haba ponownie dyktowała tempo walki i udało jej się posłać Owczarz na deski. W parterze to jednak zawodniczka z Łodzi okazała się bardziej pomysłowa. Blisko było, by była dziennikarka Polsatu poddała przeciwniczkę balachą. Owczarz przejęła inicjatywę. Z kolei Haba otrzymała od sędziego Łukasza Bosackiego ostrzeżenie za nielegalne kopnięcie.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Organizator gal EFM zdradza plany na przyszłość. Będzie zagraniczna ekspansja

Podopieczna trenera Łukasza Zaborowskiego w ostatniej rundzie była już wyraźnie zmęczona. Udało jej się jednak obalić rywalkę i to kilkukrotnie.

Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów wygrała Justyna Haba. "Lara Croft" udanie zadebiutowała w KSW i odniosła trzeci triumf w zawodowej karierze MMA.

Z kolei Karolina Owczarz doznała pierwszej porażki w KSW. Przed starciem z Habą zawodniczka FitFabric Shark Top Team odniosła trzy zwycięstwa, pokonując kolejno Paulinę Raszewską, Martę Chojnoską i Aleksandrę Rolę.

Zobacz także:
-> MMA. KSW 56. Piekielny nokaut Roberta Soldicia. Tak uderza chorwacki mistrz [WIDEO]
-> MMA. KSW 56. Michał Materla - Roberto Soldić. Bukmacherzy mają wyraźnego faworyta

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×