MMA. UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Popis Machaczewa. To on może zastąpić Nurmagomiedowa

Islam Machaczew zdominował zapaśniczo Drew Dobera i poddał go duszeniem trójkątnym w trzeciej rundzie na UFC 259 w Las Vegas. 29-latek wyrasta na nową gwiazdę Ultimate Fighting Championship.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Islam Machaczew Twitter / Na zdjęciu: Islam Machaczew
Machaczew od początku walki realizował swój plan. Już po minucie miał Amerykanina w parterze. Tam całkowita kontrola zawodnika z Machaczkały. 29-letni zapaśnik był blisko poddania rywala balachą, ale Dober zdołał wyjść z opresji.

32-latek z Nebraski dał się również obalić w drugiej rundzie. Dober był bezradny wobec parterowej gry rywala. Machaczew kontrolował pojedynek, krótkimi ciosami rozbijał twarz bezradnego przeciwnika.

Obraz walki nie zmienił się w ostatnim starciu. Po 20 sekundach Machaczew ponownie sprowadził Dobera na matę oktagonu. Reprezentant American Top Team zapiął duszenie trójkątne, który rywal musiał odklepać.

Tak ze zwycięstwa Machaczewa cieszył się Chabib Nurmagomiedow.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zuluzinho w akcji. Brutalny nokdaun

Kapitalny popis zapasów i judo dały Dagestańczykowi siódmy triumf z rzędu w UFC. Islam Machaczew celuje teraz w zawodników z czołowej "10" rankingu wagi lekkiej. Wyzwał do walki m.in. Tony'ego Fergusona.

W pojedynku wieczoru UFC 259 Jan Błachowicz zmierzy się z Israelem Adesanyą. Polak po raz pierwszy będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze do 93 kg.

Zobacz także:
-> MMA. UFC 259. Wyniki ważenia. Jan Błachowicz znacznie cięższy od Israela Adesanyi
-> Fame MMA 9. Wyniki ważenia. Jedna zawodniczka przekroczyła limit
-> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem
-> UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×