Rywal lekceważy Polaka przed walką w UFC. Padły mocne słowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko (z prawej)
Getty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Sean Strickland jest zdecydowanym faworytem bukmacherów przed walką z Krzysztofem Jotką na gali UFC Vegas 25. "Tarzan" w rozmowie z MMAJunkie.com wypowiedział się o Polaku. Jego słowa mogą podrażnić 31-latka.

W tym artykule dowiesz się o:

Jotko i Strickland dysponują podobnym doświadczeniem w zawodowym MMA. Polak rok dłużej walczy w UFC od Amerykanina, ale to fighter z Kalifornii jest sklasyfikowany w czołowej "15" rankingu kategorii średniej.

Do starcia z Krzysztofem Jotką "Tarzan" przystępuje po trzech wygranych z rzędu, w tych dwóch przed czasem. 30-latek w pokonanym polu zostawił ostatnio Brendana Allena, Jacka Marshmana i Nordine'a Taleba.

- Tylko kolejny dzień w biurze. Dobrze jest wygrywać [...] Czuję, że jestem o 100 procent lepszy od Jotki. Nie sądzę, żeby na sali treningowej mógł być nawet moim sparingpartnerem. Walczymy jednak w czterouncjowych rękawiczkach i jest to niebezpieczne. Szanse na wygraną są duże - powiedział Sean Strickland w rozmowie z MMA Junkie.

Jotko do walki w Las Vegas także przystąpi po trzech wygranych z rzędu. Polak trenujący z American Top Team ostatni pojedynek stoczył w maju 2020 roku i pokonał na punkty Eryka Andersa. Starcie ze Stricklandem będzie jego czternastym występem w UFC.

Zobacz także: KSW 60. Boli od samego patrzenia. Zobacz, jak "Złoty Chłopiec" zdobył pas [WIDEO] KSW 60. De Fries brutalnie rozbił poprzedniego Polaka! Sędzia musiał to przerwać [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Cóż to były za akcje! Są bonusy po kosmicznej gali KSW 60

Źródło artykułu: