Armia Fight Night 10. Klaudia Syguła poznała rywalkę. Trudne zadanie przed Polką

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Klaudia Syguła skrzyżuje rękawice z Darią Rehil na gali AFN 10 w Żywcu
Materiały prasowe / Klaudia Syguła skrzyżuje rękawice z Darią Rehil na gali AFN 10 w Żywcu
zdjęcie autora artykułu

W karcie walk lipcowej gali Armia Fight Night w Żywcu zaplanowano pojedynek kobiet, w którym rękawice skrzyżują niepokonana Daria Rehil i dobrze znana kibicom AFN Klaudia Syguła.

W tym artykule dowiesz się o:

Zawodniczka z Ukrainy wszystkie swoje walki kończyła przed czasem. Jej wyższość musiały uznać Tatiana Voznyuk, Leonora Ratnikova i Natalya Vons.

Łodzianka natomiast na swoim koncie ma mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wicemistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w mistrzostwach Świata w Bahrajnie.

Klaudia Syguła walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku - wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Na ostatniej gali Armia Fight Night Special Edition już w pierwszej odsłonie pojedynku poddała Sylwię Maksym. W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Joanna Jędrzejczyk wraca do gry. Dostała wycisk!

Szykuje się zatem mocne starcie w kategorii koguciej. O tym, czyja ręka powędruje ku górze w geście zwycięstwa, dowiemy się już 16 lipca!

10. gala AFN odbędzie się 16 lipca w Amfiteatrze w Żywcu. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.

Na szczycie karty walk, która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji.

W pojedynku o trofeum kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Tymoteusz Łopaczyk i Jacek Bednorz, natomiast plac boju w walce o szablę kategorii piórkowej podzielą Adrian Kępa i Mansur Ażijew.

Czytaj także: UFC Vegas 28. Zrobił to kolejny raz! Marcin Tybura przetrwał kryzys i znokautował rywala KSW 61. Charakter nie wystarczył. "Pudzian" rozbił "Jurasa"!

Źródło artykułu: