UFC: nokaut Polaka już się niesie po sieci!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Michał Oleksiejczuk (z lewej) nokautuje Szamila Gamzatowa
Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Michał Oleksiejczuk (z lewej) nokautuje Szamila Gamzatowa
zdjęcie autora artykułu

Można być pod wrażeniem umiejętności Michała Oleksiejczuka (16-4, 1 NC)! "Lord" podczas gali UFC 267 w Abu Zabi rozbił Szamila Gamzatowa (14-1). Obejrzyj nokaut Polaka.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed galą w Etihad Arenie Polak nie był stawiany w roli faworyta. Jego rywal, Szamil Gamzatow, nie zaznał wcześniej żadnej porażki w profesjonalnej karierze. 30-latek w UFC miał tylko jedną, zwycięską walkę.

W oktagonie Oleksiejczuk od razu zdobył kontrolę. Słuchał się swojego trenera, Mirosława Oknińskiego, który głośno krzyczał "presja, presja" do wojownika z Lubelszczyzny.

"Lord" nie bał się rywala. Zadawał uderzenia, które po 3 minutach i 31 sekundach okazały się zabójcze. Wtedy Polak posłał konkurenta na deski i odniósł niezwykle cenne zwycięstwo!

Zobacz nokaut:

Był to drugi triumf Michała Oleksiejczuka z rzędu. W marcu pokonał przez decyzję Modestasa Bukauskasa.

Przypomnijmy, że aktualnym mistrzem Ultimate Fighting Championship w tym limicie jest inny zawodnik znad Wisły, Jan Błachowicz, który w walce wieczoru UFC 267 zmierzy się z Gloverem Teixeirą. W karcie gali jest jeszcze Marcin Tybura, którego czeka trudny bój przeciwko Aleksandrowi Wołkowowi.

Zobacz także: -> UFC 267. Tego przed walką Błachowicza dawno nie było. Chodzi o kursy bukmacherów -> UFC 267. Relaks z rodziną przy basenie. Zobacz kulisy pobytu Błachowicza w Abu Zabi [WIDEO] -> UFC 267: Jan Błachowicz - Glover Teixeira. Gdzie oglądać walkę? Kiedy odbędzie się gala? ZOBACZ WIDEO: Mariusz Pudzianowski dostał zaskakującą ofertę. Stanowcza reakcja

Źródło artykułu: