Kibic wbiegł do klatki! Rzucił się na gwiazdę UFC

Chamzat Czimajew to wschodząca gwiazda UFC. W pokazowym pojedynku zapaśniczym na gali w szwedzkim Göteborgu Czeczen pokonał doświadczonego Jacka Hermanssona. Tuż po ogłoszonym werdykcie w klatce doszło do kuriozalnej sytuacji.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Szalony kibic wbiegł do klatki po walce Chamzata Czimajewa Twitter / Szalony kibic wbiegł do klatki po walce Chamzata Czimajewa
Jeden z kibiców wbiegł do klatki, by cieszyć się ze zwycięstwa Czimajewa i osobiście pogratulować mu wygranej. Po kilku sekundach w klatce pojawiła się ochrona, która wyprowadziła fana, choć ten starał się stawiać zacięty opór.

Choć wszystko zakończyło się dobrze, to organizatorzy gali Bulldog Fight Night 9 będą musieli zastanowić się przy kolejnym wydarzeniu, jak nie doprowadzić do podobnej sytuacji.

Chamzat Czimajew idzie jak burza w UFC. Wygrał dotąd wszystkie z czterech walk, wszystkie w pierwszych rundach i za każdym razem otrzymał od organizacji bonus w postaci 50 tysięcy dolarów. Ostatnio "Borz" rzucił wyzwanie m.in. Nate'owi Diazowi czy Conorowi McGregorowi.

Zobacz:

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×