Jotko zaczął obóz przygotowawczy. Wszyscy czekają na ogłoszenie wielkiej walki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko
Getty Images / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Jotko rozpoczął przygotowania do kolejnej walki w UFC. Nieoficjalnie mówi się, że Polak zmierzy się z legendą i byłym mistrzem amerykańskiej organizacji. To byłby hit.

W tym artykule dowiesz się o:

Jotko na początku lutego ogłosił w mediach społecznościowych, że związał się nową umową z UFC na cztery pojedynki. Kolejna walka Polaka ma odbyć się w kwietniu. Według nieoficjalnych informacji rywalem 32-latka będzie gwiazda amerykańskiej organizacji.

Chodzi o Chrisa Weidmana, który zapowiedział powrót do oktagonu po koszmarnym złamaniu nogi w rewanżu z Uriahem Hallem (czytaj więcej >>>). 37-latek to były mistrz wagi średniej w latach 2013-2015. Obecnie plasuje się na 15. miejscu w rankingu.

Dla Krzysztofa Jotki starcie z Weidmanem byłoby wielką szansą na powrót do czołówki. Zawodnik pochodzący z Ornety dobrze spisuje się w ostatnich trzech latach w UFC. Reprezentant American Top Team wygrał cztery z pięciu walk, uznając wyższość jedynie Seana Stricklanda.

Czytaj także: Polak podpisał kontrakt z Bellatorem! Znamy wstępne szczegóły Rafał Haratyk rusza na Moskwę. Polak przyjął wyzwanie od ACA

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz

Źródło artykułu: