WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rajd Warmiński z Hołowczycem, Sztuką i Typą

Rajd Warmiński zostanie rozegrany niejako w zastępstwie odwołanego Rajdu Agapit. Zawody rozpocznie piątkowy prolog na stadionie OSiR w Olsztynie, a w sobotę, 30 maja zawodnicy wyruszą na oesy.
Mateusz Senko
Mateusz Senko

Mimo, że Rajd Warmiński będzie jedynie rundą Rajdowych Mistrzostw Warmii i Mazur, a także Rajdowego Debiutu, to lista zgłoszeń jest dość bogata. Znalazły się na niej 34 załogi, 27 zgłoszonych do rozgrywek RD-3L i 7 w klasie Gość. Zobaczymy w niej między innymi Krzysztofa Hołowczyca z Łukaszem Kurzeją, Łukasza Sztukę, pilotowanego przez Sebastiana Rozwadowskiego oraz Radosława Typę, który zaliczy pierwszy start z Maciejem Wisławskim. Start w Rajdzie Warmińskim zapowiedzieli także Zbigniew Staniszewski, Tomasz Gryc, Marcin Abramowski i Tomasz Trembicki, który po raz pierwszy wystartuje z Ireneuszem Pleskotem.

Wśród 27 załóg, przyporządkowanych na liście zgłoszeń do rozgrywek Rajdowego Debiutu znalazło się także wielu zawodników z Rajdowego Pucharu Polski. Na szutrowych oesach zobaczymy Roberta Kocika, Adriana Mikiewicza, Michała Kochanowskiego-Larena, Piotra Marciniaka, Bartosza Zaborniaka i Andrzeja Łapkiewicza. Na liście zgłoszeń Rajdu Warmińskiego znalazły się także trzy auta tylnonapędowe, za kierownicami których zasiądą Łukasz Sobocin, Konrad Kwiatkowski i Dawid Struensee. Najliczniej obsadzona jest klasa K3, w której poza wymienionymi zawodnikami zobaczymy między innymi Pawła Bonieckiego, Piotra Kalinowskiego, Aarona Domżałę i Marcina Czerwca. W klasie K2 zgłosiło się 9 zawodników.

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×