Mundial 2018. W przerwie meczu, w markecie. Neymar cały czas obiektem drwin

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Buda Mendes / Na zdjęciu: Neymar
Getty Images / Buda Mendes / Na zdjęciu: Neymar
zdjęcie autora artykułu

Kibice nadal nie mają litości dla Neymara. Cały świat kpi z brazylijskiego piłkarza, który na mundialu ośmieszał się symulacjami. Mamy nowe filmy.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Brazylii znowu zafundowała swoim fanom rozczarowanie. "Canarinhos" w ćwierćfinale mistrzostw świata 2018 przegrali z Belgią (1:2) i muszą czekać kolejne cztery lata na upragniony tytuł. Duża krytyka spadła na Neymara. Gwiazdor zostanie zapamiętany przede wszystkim za swoje reakcje po faulach rywali.

Piłkarz Paris Saint-Germain notorycznie wyolbrzymiał. 26-latek próbował wymuszać czerwone kartki dla rywali, ostentacyjnie turlając się po murawie. Nie dziwi, że fani z całego świata zaczęli z niego kpić, w różny sposób naśladując jego zachowanie.

Codziennie do sieci trafiają nowe filmy. Tym razem hitem jest materiał z Meksyku. W przerwie meczu drużyny Club Tijuana grupa kibiców wzięła udział w konkurencji, kto dalej doturla się w stylu Neymara.

Nawet na zakupach w markecie fani nie oszczędzają Brazylijczyka. Jeden z fanów w zabawny sposób wyśmiał Neymara.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Niesamowite sceny po wyrównującym golu dla Rosjan. "Kufle fruwały a po ścianach lało się piwo!"

Źródło artykułu: