Szczęsny z żoną w prywatnym samolocie. W sieci zawrzało

Wojciech Szczęsny wraz z żoną Mariną Łuczenko polecieli na rodzinne wakacje prywatnym samolotem. Filmik opublikowany przez piosenkarkę podzielił internautów.

ŁW
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Po zakończeniu czerwcowego zgrupowania reprezentacji Polski, kadrowicze rozjechali się po całym świecie na zasłużone urlopy. Nie inaczej było w przypadku Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu wraz z rodziną polecieli na wakacje prywatnym odrzutowcem.

To, jak spędzają czas podczas podróży pokazała internautom Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona polskiego bramkarza opublikowana na Instagramie filmik z pokładu samolotu. Na nagraniu widać ją i jej bliskich w wynajętym odrzutowcu.

Z pozoru niewinny filmik, na którym Szczęśni spożywają posiłek i piją wino z kryształowych kieliszków, podzielił internautów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Część chwaliła piosenkarkę, ale było też sporo nieprzychylnych wpisów.

Szczęsnym zarzucano ignorowanie zasad ekologii i sugestie, że powinni podróżować rejsowym samolotem. To zresztą nie pierwszy raz, gdy pod wpisami Mariny pojawiały się tego rodzaju wpisy, ale celebrytka nie zważa na krytykę internautów.

Czytaj także:
Ronaldo bohaterem hitowego transferu? Przeprowadzka do Londynu jest możliwa
Mecz Cracovii nagle przerwany. To wyglądało niepokojąco

ZOBACZ WIDEO: Prawdziwa magia! Zobacz, co zrobił reprezentant Polski
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×