Udane początki Djurdjevicia. Śląsk z trzecim zwycięstwem

Śląsk nieźle spisuje się pod wodzą Ivana Djurdjevicia. Wrocławianie zwyciężyli 2:1 w sparingu z NK Radmolje po dwóch trafieniach Caye Quintany.

Rafał Szymański
Ivan Djurdjević PAP / Sebastian Borowski / Na zdjęciu: Ivan Djurdjević
Do tej pory ekipa Ivana Djurdjevicia wygrała dwa z trzech meczów kontrolnych. Na sobotę był zaplanowany sparing ze słoweńskim NK Radomlje.

W barwach wrocławian znakomicie zaprezentował się Caye Quintana. Pierwsza bramka padła w 41. minucie spotkania. Adrian Łyszczarz uruchomił podaniem hiszpańskiego napastnika, który przedryblował obrońcę i bramkarza rywali, a następnie wpakował piłkę do siatki.

Quintana rywalizuje z Erikiem Exposito i udowadnia, że zasługuje na miejsce w podstawowej "jedenastce". Śląsk podwoił swoje wprowadzenie w 53. minucie, 28-latek ponownie wpisał się na listę strzelców.

Słoweński zespół złapał kontakt 17 minut przed końcem regulaminowego czasu. Autorem gola dla NK Radomlje był 18-letni Ismir Nadarević.

W ostatecznym rozrachunku Śląsk zwyciężył 2:1. Djurdjević dał szansę nowym zawodnikom, w tym Rafałowi Leszczyńskiemu, Martinowi Konczkowskiemu, Michałowi Rzuchowskiemu i Johnowi Yeboahowi.

Śląsk Wrocław - NK Radomlje 2:1 (1:0)
1:0 - Caye Quintana 41'
2:0 - Caye Quintana 53'
2:1 - Ismir Nadarević 73'