Awantura w polskiej lidze. Mecz przerwany

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / www.facebook.com/ligowiecc / Bójka kibiców podczas meczu Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa

W meczu eWinner II ligi w Siedlcach doszło do skandalu. Sędzia musiał przerwać zawody na pół godziny z powodu zamieszek na trybunach. Zobacz wideo.

W tym artykule dowiesz się o:

Pogoń Siedlce pokonała Polonię Warszawa (2:1, więcej TUTAJ) w spotkaniu 2. kolejki eWinner II ligi. W 37. minucie spotkanie zostało przerwane na blisko pół godziny z powodu bijatyki pomiędzy pseudokibicami obu drużyn.

Na nagraniu, które wyciekło do sieci (patrz poniżej) widać, że awanturę prawdopodobnie wywołali przyjezdni. Grupa zwolenników Czarnych Koszul dostała się blisko wejścia do sektora zajmowanego przez fanatyków Pogoni i sytuacja stała się niebezpieczna.

Za jedną z bramek doszło do konfrontacji na pięści. Na szczęście, rozlewowi krwi zapobiegła interwencja policjantów. Po kilkudziesięciu minutach, kiedy trybuny się uspokoiły, piłkarze mogli wrócić do gry.

Zobacz film ze zdarzenia, który udostępniono na facebookowym fanpage'u piłkarskiej pierwszej i drugiej ligi polskiej - Ligowiec.

Zobacz: Zamieszki i zły wynik. Nieudany powrót Polonii Warszawa

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!