Niesamowite pudło. Co zrobił Thomas Mueller?!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: pudło Thomasa Muellera w meczu z Eintrachtem

Bayern Monachium rozstrzelał się w meczu 1. kolejki Bundesligi przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. W 23. minucie wyjazdowego spotkania fatalne pudło z kilku metrów zanotował Thomas Mueller. Zobacz całą sytuację!

W tym artykule dowiesz się o:

Przed sezonem w Bayernie Monachium doszło do sporych zmian. Najważniejszą jest odejście Roberta Lewandowskiego, który przez ostatnie osiem lat stanowił o sile ofensywnej mistrzów Niemiec. W tym czasie ustanowił wiele rekordów, które na stałe zapisały się w historii Bundesligi.

Bez Lewandowskiego Bayern rozstrzelał się. W meczu o Superpuchar Niemiec wygrał z RB Lipsk 5:3. Równie efektownie monachijczycy zagrali w inauguracyjnym meczu w Bundeslidze z Eintrachtem Frankfurt.

Po pierwszej połowie monachijczycy prowadzili 5:0, a wynik mógł być jeszcze wyższy. W 23. minucie fatalny błąd popełnił jednak Thomas Mueller. Już w pierwszym meczu sezonu mamy mocnego kandydata do pudła sezonu w niemieckiej ekstraklasie.

Bayern wyszedł z błyskawiczną kontrą, która powinna skończyć się golem. Serge Gnabry wystawił piłkę koledze, a ten potknął się i z pięciu metrów trafił w słupek, a miał przed sobą pustą bramkę. Zobaczcie sami:

Źródło: Viaplay