Nieudany debiut trenera w eWinner II lidze

Siarka Tarnobrzeg jest pierwszym klubem, który po rozpoczęciu sezonu zmienił trenera na szczeblu centralnym. W premierowym meczu pod wodzą Dariusza Dula przegrała 2:3 z Zagłębiem II Lubin. Inne sobotnie spotkania zakończyły się remisem.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg WP SportoweFakty / Roksana Bibiela / Piłkarze Siarki Tarnobrzeg
Siarka pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli. O przełamanie zagrała z innym beniaminkiem Zagłębiem II Lubin i nie zapunktowała, choć była na prowadzeniu 1:0 oraz 2:1. Siarce ponownie nie wyszła końcówka meczu. W 80. minucie do remisu doprowadził Wojciech Szafranek, a rozstrzygające uderzenie na 3:2 dla Zagłębia oddał w 85. minucie Kacper Masiak.

Siarka miała jeszcze szansę na wyszarpnięcie punktu, ale piłka po uderzeniu Szymona Lewickiego w doliczonym czasie zatrzymała się na słupku.

Pozostałe sobotnie mecze zakończyły się remisem i także w nich grały zespoły rezerw. Śląsk II Wrocław strzelił pierwszego gola w starciu z Motorem Lublin, ale wystarczył on jedynie do zremisowania 1:1. W 68. minucie najskuteczniejszy spośród lublinian Ezana Kahsay wykorzystał błąd Śląska i odebrał mu prowadzenie. Motor wygrał w tym sezonie tylko raz i pozostaje w strefie spadkowej.

Ani jednego gola nie udało się strzelić Lechowi II Poznań i Olimpii Elbląg. Goście podzielili się punktami z już czterema przeciwnikami w sezonie, ale pozostają w strefie barażowej. "Oczko" nie wystarczyło Lechowi do opuszczenia miejsc spadkowych.