Jak to nie wpadło?! Lewandowski mógł zdobyć więcej goli (WIDEO)

Robert Lewandowski już na przerwę meczu FC Barcelona - Real Valladolid mógł schodzić z dubletem na koncie. Na początku spotkania polski napastnik trafił jednak w słupek. Zobacz dogodną sytuację.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Robert Lewandowski o centymetry od gola w meczu FC Barcelona - Real Valladolid Twitter / twitter.com/LaLiga / Robert Lewandowski o centymetry od gola w meczu FC Barcelona - Real Valladolid
Już w 12. minucie spotkania na Camp Nou Robert Lewandowski był dosłownie o centymetry od zdobycia gola. Z prawego skrzydła w pole karne dośrodkował Raphinha, a napastnik FC Barcelony kapitalnie wyskoczył między dwoma zawodnikami Realu Valladolid.

Piłka po strzale "Lewego" odbiła się od słupka. 34-latek starał się jeszcze dobić uderzenie, ale zabrakło mu dosłownie centymetrów (zobacz niżej całą akcję).

Ostatecznie w meczu z Realem Valladolid Lewandowski doczekał się pierwszych goli na stadionie Camp Nou w oficjalnym meczu w barwach Barcelony. W 24. minucie Polak po strzale w stylu "kung-fu" pokonał bramkarza gości (zobacz trafienie TUTAJ).

Na przerwę "Duma Katalonii" schodziła z 2-bramkowym prowadzeniem. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższył Pedri. Z kolei po zmianie stron "Lewy" skompletował dublet (zobacz drugiego gola TUTAJ).

FC Barcelona bez żadnego problemu wygrała z Realem Valladolid 4:0 (relacja ze spotkania TUTAJ).

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w tym sezonie?