W Premier League Polacy zaczęli na ławce. Pierwsza porażka Brighton

We wtorek w Premier League nie doczekaliśmy się występu Polaków. Spotkania swoich drużyn na ławkach rezerwowych rozpoczęli Jan Bednarek i Mateusz Klich. Tylko ten drugi pojawił się na boisku.

Michał Piegza
Mateusz Klich Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Mateusz Klich
Po porażce z Manchesterem United piłkarze Southampton sprawili niespodziankę pokonując na własnym stadionie Chelsea 2:1.

To londyńczycy otworzyli wynik gry, ale prowadzenia nie dowieźli do przerwy. Do szatni to gospodarze schodzili prowadząc 2:1. Po zmianie stron wynik gry nie uległ zmianie. Jan Bednarek całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.

Mateusz Klich wszedł na boisko w potyczce Leeds United z Evertonem, ale nie wpłynął na zmianę wyniku. Tutaj również goście prowadzili, po zmianie stron miejscowi wyrównali.

Pierwszej porażki w sezonie doznał zespół Brighton, który przegrał na wyjeździe z beniaminkiem Fulham 1:2. Wszystkie gole w meczu padały po przerwie. Jakub Moder wciąż leczy poważny uraz.

Crystal Palace - Brentford FC 1:1 (0:0)
1:0 - Zaha 59'
1:1 - Wissa 88'

Fulham FC - Brighton and Hove Albion 2:1 (0:0)

1:1 - Sinisterra 55'

Ogromne problemy Korony Kielce w Fortuna Pucharze Polski. Zadecydowały rzuty karne!

Jan Bednarek podczas trwającego okna transferowego zmieni klub?