Co tam się działo!? Czerwone kartki, anulowany gol i totalny chaos. Szalona końcówka meczu Juve [WIDEO]

Decydujący gol Milika, czerwona kartka Milika, anulowanie bramki. Po chwili wielka zadyma na murawie. Ostatnie minuty spotkania Juventusu z Salernitaną kibice zapamiętają wyjątkowo długo.

Bartłomiej Bukowski
zadyma na Juve - Salernitana Twitter / @ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: zadyma na Juve - Salernitana
Wchodzisz na murawę w 46. minucie meczu. W 95. strzelasz decydującego gola na 3:2. W przypływie euforii ściągasz koszulkę. I tu zaczyna się seria niefortunnych zdarzeń...

Arkadiusz Milik, bo o nim mowa, bardzo szybko przebył drogę z nieba do piekła. Polak mógł być bohaterem Juventusu, jednak ostatecznie został jedynie z czerwoną kartką.

Wszystko zaczęło się od wspomnianego ściągnięcia koszulki, za co Polak obejrzał drugie w tym meczu "żółtko" i musiał opuścić boisko. Po chwili natomiast prowadzący to spotkanie Matteo Marcenaro zarządził analizę VAR, bo na spalonym przy strzale Milika był Leonardo Bonucci. Po przyjrzeniu się powtórką arbiter zdecydował się anulować gola i wynik powrócił do stanu 2:2. To natomiast było przyczynkiem do dalszych awantur.

Ostatecznie, poza Milikiem, z czerwonymi kartkami mecz zakończyli Federico Fazio, Juan Cuadrado oraz Massimiliano Allegri. To trzeba zobaczyć!

Xavi był pod wrażeniem. "Jest na poziomie najlepszego Neymara"