Gra Polaków? Wpis TVP podbił sieć

Telewizja Polska dobitnie podsumowała występ reprezentacji Polski w pierwszej połowie meczu z Holandią. Trudno nie zgodzić się z tym zobrazowaniem gry naszych kadrowiczów w meczu Ligi Narodów UEFA.

Artur Babicz
Artur Babicz
TVP dobitnie podsumowała występ reprezentacji Polski PAP / Leszek Szymański / TVP dobitnie podsumowała występ reprezentacji Polski
Jeszcze przed meczem można było spodziewać się, że starcie Polski z Holandią to będzie niezwykle wymagający pojedynek. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, iż w pierwszej połowie Polacy okażą się totalnie bezradni.

Dużo mówiło się, że trio Robert Lewandowski - Piotr Zieliński - Sebastian Szymański to najmocniejszy atut Polaków. Dawało to nadzieję na dobrą ofensywną grę. Rzeczywistość niestety okazała się brutalna.

W pierwszej połowie Polacy oddali na bramkę Holendrów zaledwie dwa strzały, a żaden z nich nie miał prawa zaskoczyć rywali. Poza tym, nasi kadrowicze mieli ogromne problemy, aby przekroczył połowę boiska.

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski sam był tym zaskoczony. "Nikt nie miał takiego wejścia"

TVP Sport postanowiła ten fragment gry podsumować dobitną grafiką. Wrzucono na Twittera gif, na którym widoczny jest czarny ekran z kręcącym się kółkiem ładowania. Do tego użyto sugestywnego opisu.

"Wszystkie groźne akcje Polaków w pierwsze połowie" - tak podpisano czarny ekran.

Takich problemów w ofensywie nie mieli rywale Polaków. Nawet więcej, momentami Holendrzy bawili się z naszą defensywą. Wystarczy powiedzieć, że przy jedynej bramce w pierwszej połowie wykonali oni aż 21 podań, co jest ich najlepszym wynikiem od ośmiu lat (więcej TUTAJ).

Zobacz także: Reprezentacja Polski ma nowego sponsora
Zobacz także: Dramat Holendrów na samym początku meczu

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×