Kolejny mecz Bielika. Białkowski znów na ławce

Krystian Bielik powoli buduje swoją formę na mistrzostwa świata w Katarze. W meczu z Bristol City Polak spędził na boisku 82 minuty. Z kolei kolejne spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał Bartosz Białkowski.

Rafał Sierhej
Krystian Bielik WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Nie jest żadną tajemnicą, że Czesław Michniewicz bardzo mocno ceni sobie Krystiana Bielika. Wydaje się nawet, że w pełni formy były pomocnik Arsenalu może spokojnie rywalizować o miejsce w składzie z Grzegorzem Krychowiakiem.

Do optymalnej dyspozycji próbuje dojść występami w angielskim Birmingham City. Ostatnie pięć meczów Bielik rozpoczynał w wyjściowym składzie i na całe szczęście kończył je bez problemów zdrowotnych.

Nie inaczej było także w starciu z Bristol. Drużyna z Polakiem w składzie wygrała bez większych problemów 3:0, a sam pomocnik reprezentacji Polski spędził na boisku 82 minuty. Z urazem wciąż zmaga się Przemysław Płacheta.

Miejsce w składzie Millwall FC stracił z kolei Bartosz Białkowski. Bramkarz od trzech meczów regularnie siedzi na ławce rezerwowych i nie inaczej było także w spotkaniu przeciwko Middlesbrough. Jego zespół wygrał 2:0.

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"