Fatalne zachowanie Ronaldo. Znów to zrobił

W 89. minucie spotkania z Tottenhamem Hotspur wzburzony Cristiano Ronaldo wstał z ławki rezerwowych i udał się do szatni. 37-latek, opuszczając murawę, zlekceważył nawet dzieci. O jego zachowaniu rozpisują się angielskie media.

Dawid Franek
Cristiano Ronaldo przedwcześnie udał się do szatni Materiały prasowe / Viaplay / Cristiano Ronaldo przedwcześnie udał się do szatni
Manchester United pokonał w środowym meczu Tottenham Hotspur (2:0). Cristiano Ronaldo znów trafił na czołówki angielskich dzienników, ale nie po raz pierwszy w tym sezonie powód był pozasportowy.

Ronaldo całe spotkanie z Kogutami przesiedział na ławce rezerwowych. Do podstawowego składu kosztem 37-letniego zawodnika trafił Marcus Rashford. Portugalczyk z kolei od samego początku wyrażał frustrację z powodu tego, że nie znalazł się w wyjściowej jedenastce.

Ostatecznie Ronaldo nie obejrzał meczu do końca. Udał się do szatni jeszcze przed zakończeniem czasu regulaminowego gry. Kamery uchwyciły jak kilkoro dzieci chce mu przybić piątkę. Portugalczyk jednak nie zwrócił na to uwagi.

W tym sezonie często rozpoczyna mecze na ławce rezerwowych, lecz tym razem nie został wpuszczony na boisko. To pewnie jeszcze bardziej go rozwścieczyło. W obecnych rozgrywkach Premier League przebywał na placu gry 340 minut. W ośmiu spotkaniach zdobył jednego gola.

Zobacz zachowanie Cristiano Ronaldo:

Źródło: Viaplay

Van den Brom wprost o występie bramkarza. "Nie wszystko zagrało tak, jak powinno"