Zawodnik Juventusu nie wytrzymał! Padły mocne słowa

Tego już nic nie zmieni. Juventus definitywnie pożegnał się z Ligą Mistrzów. - Jesteśmy pi***** - wypalił Manuel Locatelli. Frustracja we włoskiej drużynie narasta, bo nie idzie jej na żadnym froncie.

Krzysztof Kaczmarczyk
Manuel Locatelli (z prawej) Getty Images / Eric Verhoeven / Na zdjęciu: Manuel Locatelli (z prawej).
Ekipa Massimiliano Allegriego na mecz z Benficą Lizbona leciała doskonale wiedząc, że to ostatnia szansa na przedłużenie nadziei na awans z grupy.

Juventus FC zagrał jednak źle, a w pewnym momencie przegrywał już nawet 1:4. Sygnał do ataku dał golem wprowadzony z ławki w drugiej połowie Arkadiusz Milik.

Relację z meczu znajdziesz tutaj -->> Upadek Juventusu. Gol Milika na pożegnanie z Ligą Mistrzów

Finalnie skończyło się na porażce 3:4 i pożegnaniu z Champions League. Nic więc dziwnego, że wśród zawodników pojawiła się złość i rozczarowanie. Na pomeczowej konferencji prasowej w język nie gryzł się Manuel Locatelli.

- Jesteśmy pi*****. Podejście było złe, nasz mecz składał się z epizodów - wypalił. - Oczywiście, w końcu zareagowaliśmy i musimy tym krokiem podążać.

Było widać, że 24-latkiem targają ogromne emocje. - Trudno znaleźć słowa. W ostatnich dwudziestu minutach pokazaliśmy, że drużyna ma jaja - dodał.

Sytuacja Juventusu teraz jest o tyle skomplikowana, że w tabeli grupy H włoska ekipa ma 3 punkty - tyle samo co Maccabi Hajfa. Pewne awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów są Benfica i Paris Saint-Germain.

Teraz Juve czeka walka o Ligę Europy, co łatwe nie będzie. W ostatniej serii zagra bowiem z PSG. Maccabi z kolei zmierzy się na własnym stadionie z Benficą.