Nie do wiary. Włoch nabawił się kontuzji w trzeciej sekundzie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Gianluca Ricci/LiveMedia/NurPhoto / Pietro Pellegri
Getty Images / Gianluca Ricci/LiveMedia/NurPhoto / Pietro Pellegri

Zrobiło się głośno o klubowym koledze Karola Linettego. Pietro Pellegri doznał urazu tuż po rozpoczęciu meczu z Bologną i nie był w stanie kontynuować gry.

W tym artykule dowiesz się o:

Jak dotąd Pietro Pellegri zdobył tylko jedną bramkę w 10 meczach trwającego sezonu Serie A, ale niezmiennie cieszy się zaufaniem trenera Ivana Juricia. Napastnik znalazł się w wyjściowym składzie Torino FC na niedzielne spotkanie z Bologną na Stadio Renato Dall'Ara.

Gorszego początku meczu kolega Karola Linettego nie mógł sobie wyobrazić. Po pierwszym gwizdku sędziego Pellegri dynamicznie ruszył na połowę gospodarzy i niefortunnie upadł w trzeciej sekundzie.

Napastnik Torino FC najprawdopodobniej doznał kontuzji kostki, ale chciał za wszelką cenę zostać na boisku. Klubowi lekarze ostatecznie stwierdzili, że Pellegri jest niezdolny do gry. W czwartej minucie rywalizacji zastąpił go Yann Karamoh.

Turyńczycy byli w niezłej dyspozycji po dwóch zwycięstwach z rzędu, lecz tym razem musieli uznać wyższość rywali. Bologna FC Łukasza Skorupskiego pokonała 2:1 "Granatę" w 13. kolejce Serie A.

Pellegri dał się zapamiętać włoskim kibicom. Z Torino FC młody snajper jest związany od lipca bieżącego roku. Klub wykupił go z AS Monaco za pięć milionów euro.