Chciał być jak Neuer? Katastrofalna pomyłka Gikiewicza [WIDEO]

Wielbłąd Rafała Gikiewicza już w 7. minucie meczu Unionu Berlin z Augsburgiem. Golkiper gości wyszedł daleko z bramki, co bez większego trudu wykorzystał Sheraldo Becker, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie.

Rafał Sierhej
Mecz pomiędzy 1.FC Union Berlin, a FC Augsburg trwa. Do przerwy na tablicy wyników widnieje rezultat 2:2. Nie byłoby najprawdopodobniej gola na 1:0 dla Unionu gdyby nie fatalna pomyłka Rafała Gikiewicza.

Polak postanowił, że na chwilę zamieni się w Manuela Neuera. Niestety jednak była to nieudana próba. Gikiewicz wyszedł daleko poza pole karne, aby przeciąć podanie do napastnika.

Na nieszczęście polskiego bramkarza trafił on na niezwykle szybkiego snajpera. Sheraldo Becker jest bowiem jednym z najszybszych piłkarzy w Bundeslidze i bez problemu uprzedził Polaka, po czym z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki.

Przy drugim golu dla Unionu Gikiewicz nie miał już jednak szans. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową bramkarza Augsburga pokonał wówczas Behrens, dając swojemu zespołowi chwilowe prowadzenie 2:1.

Źródło: viaplay

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"