Newcastle United - Chelsea FC. Gdzie oglądać Premier League? Czy będzie w telewizji? Jak znaleźć stream online?

Dosyć nieoczekiwanie pojedynek Newcastle United - Chelsea FC jest ważny w kontekście gry obu klubów w Lidze Mistrzów. Starcie to zaplanowano na sobotę, 12 listopada, o godzinie 18:30. Transmisja wyłącznie na platformie Viaplay.

Artur Babicz
Mason Mount (Chelsea) Getty Images / Catherine Ivill / Mason Mount (Chelsea)
Premier League [LIVE]: Newcastle United - Chelsea FC. Gdzie oglądać transmisję? Czy będzie w telewizji? O której godzinie? W sobotę, 12 listopada, o godzinie 18:30 fanów Premier League czeka niezwykle interesujące spotkanie. Mowa o potyczce Newcastle United - Chelsea FC. Gospodarze na ten moment są jedną z największych sensacji ligi angielskiej, ponieważ zajmują bardzo wysokie 3. miejsce i są w walce o prawo gry w Lidze Mistrzów. Nieco gorzej prezentują się goście, ale ciągle jest to klasowy zespół, który w swoim składzie ma wiele indywidualności. Czy Newcastle United udowodni swoją siłę w tym meczu? A może Chelsea FC uda się na przerwę mundialową w dobrych nastrojach? Transmisja odbędzie się wyłącznie online na platformach Viaplay.

Premier League w internecie. Stream online z meczu Newcastle United - Chelsea FC

Fani futbolu będą mogli oglądać pojedynek Newcastle United - Chelsea FC w internecie. To kluczowe starcie górnych rejonów Premier League będzie dostępne online poprzez platformę Viaplay. Transmisję tego meczu można śledzić również na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE z Premier League. Mecz Newcastle United - Chelsea FC na WP SportoweFakty.

Początek meczu Newcastle United - Chelsea FC: 18:30. Transmisja TV: Brak. Stream online: Viaplay. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.