"Jak bóbr". Przeprosiła za swoje zachowanie ws. ukochanego

20-letni bramkarz Legii Warszawa - Kacper Tobiasz - pojedzie z reprezentacją Polski do Kataru i będzie pomagał Biało-Czerwonym w przygotowaniach do mundialu. Dziewczyna polskiego bramkarza nie kryła wzruszenia. Wszystko opisała na Twitterze.

Artur Babicz
Artur Babicz
Reakcja dziewczyny Kacpra Tobiasza na jego wyjazd do Kataru Twitter / Reakcja dziewczyny Kacpra Tobiasza na jego wyjazd do Kataru
Już od momentu powołania szerokiej kadry w społeczeństwie polskich kibiców rozgorzała dyskusja o tym czy Czesław Michniewicz zdecyduje się zabrać na mistrzostwa świata trzech czy czterech bramkarzy. Ostatecznie selekcjoner zdecydował się oficjalnie na trójkę - Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski i Kamil Grabara (w zastępstwie za kontuzjowanego Bartłomieja Drągowskiego).

To jednak nie wszystko. Oprócz tego polski trener zdecydował się zabrać do Kataru czwartego bramkarza. Ten jednak będzie wyłącznie pomagał w organizacji treningów podczas zgrupowania na Bliskim Wschodzie. Wybór padł na rewelację obecnego sezonu w PKO Ekstraklasie - Kacpra Tobiasza (więcej TUTAJ).

20-latek chociaż oficjalnie nie będzie mógł wystąpić w turnieju mistrzowskim to sama obecność na tym turnieju jest dla niego ogromnym wyróżnieniem. Radości z tej wyjątkowej szansy nie kryła jego dziewczyna - Ola Stępień.

"Byłam w pracy, gdy dowiedziałam się, że Kacper leci do Kataru - z góry przepraszam mój team, że rozwyłam się jak bóbr. Jego marzenia się spełniły. Trzy lata temu sobie gdybaliśmy, ale zawsze czułam, że to się stanie. Gratulacje" - napisała na Twitterze.

Reprezentacja Polski zgrupowanie w Katarze rozpocznie w piątek, 18 listopada. Natomiast jeszcze wcześniej, w środę (16 listopada) Polacy rozegrają sparing z reprezentacją Chile. Ten odbędzie się na stadionie Legii Warszawa.

Zobacz także: Legia i Lech mogą sporo zarobić
Zobacz także: Zieliński rozkochał w sobie włoskich kibiców

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: usłyszał, że jedzie na mundial. I się zaczęło!


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP. 
Czy Kacper Tobiasz w przyszłości będzie podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×