"Jak Myszka Miki". W Niemczech aż huczy o nowej fryzurze gwiazdy

Reprezentacja Niemiec przygotowuje się do pierwszego meczu mundialu Katar 2022, w którym rywalem będzie Japonia. Niemieckie media po niedzielnym treningu skupiły się na nowej fryzurze Serge'a Gnabry'ego. Żartują, że wyglądał jak Myszka Miki.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Serge Gnabry Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Serge Gnabry
W środę reprezentacja Niemiec rozegra swój pierwszy mecz podczas mundialu Katar 2022. Rywalem będzie Japonia (początek o godzinie 14:00) i to nasi zachodni sąsiedzi będą zdecydowanym faworytem tego spotkania.

W niemieckiej kadrze panuje świetna atmosfera. Dowodem tego jest zachowanie zawodników po tym, jak zobaczyli nową fryzurę Serge'a Gnabry'ego. Piłkarz Bayernu Monachium zrobił furorę w tamtejszych mediach, które po niedzielnym wieczornym treningu skupiają się głównie na jego nieszablonowym wyglądzie.

Dziennik "Bild" porównał ofensywnego gracza reprezentacji Niemiec do Myszki Miki. Dodano, że koledzy z drużyny żartowali z fryzury Gnabry'ego, którą można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

"Podczas wieczornego treningu kadry narodowej gwiazda Bayernu Serge Gnabry zaskoczył nową fryzurą: dwa warkocze, po jednym z każdej strony - z daleka wyraźnie przypominały uszy Myszki Miki" - relacjonuje niemiecki tabloid.

Niemcy w fazie grupowej mundialu rywalizować będą także z Kostaryką i Hiszpanią.
Fot. Getty Images / Alexander Hassenstein Fot. Getty Images / Alexander Hassenstein
Czytaj także: "Zdeklasowany". Światowe media piszą o tym, co się stało w meczu Kataru "Lekceważenie". Głośno o tym, co zobaczyli zamiast ceremonii otwarcia ZOBACZ WIDEO: Ekspert wskazuje nieobecnego w kadrze. "Szkoda"


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×