Mina Ronaldo mówi wszystko. Tak zareagował na wpadkę kolegi

Cristiano Ronaldo aż chwycił się za głowę, kiedy w samej końcówce meczu mundialu Katar 2022 z Ghaną bramkarz Portugalczyków o mały włos nie sprezentował rywalom gola.

Piotr Bobakowski
Cristiano Ronaldo/sytuacja z meczu Portugalia - Ghana na MŚ 2022 PAP/EPA / PAP/EPA/twitter.com/sport_tvppl / Cristiano Ronaldo/sytuacja z meczu Portugalia - Ghana na MŚ 2022
W 10. minucie doliczonego czasu gry w meczu Portugalia - Ghana (3:2, więcej TUTAJ) na Mistrzostwach Świata 2022 mocniej zabiły serca kibiców obu drużyn. Ciśnienie fanom podniósł portugalski bramkarz Diogo Costa, który był bliski bardzo kosztownej wpadki.

23-latek nie dostrzegł, że ma za plecami Inakiego Williamsa i położył piłkę na murawie. Napastnik z Ghany niespodziewanie znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia wyrównującego gola, ale... poślizgnął się i ostatecznie nie skierował piłki do bramki.

Portugalia szczęśliwie wygrała to spotkanie. Cristiano Ronaldo, który zszedł z boiska w 88. minucie, był zdumiony zachowaniem Costy.

Kamery telewizyjne pokazały zbliżenie na gwiazdora futbolu (patrz poniżej), który aż złapał się za głowę. Jego wymowna mina mówiła praktycznie wszystko o tym, co myśli o "popisach" golkipera portugalskiej reprezentacji.

Zobacz wpadkę Costy w końcowych sekundach meczu z Ghaną.