Mecz na mundialu został przerwany. Nagle wszyscy spojrzeli w górę

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie meczu mundialu 2022 Brazylia - Szwajcaria (1:0). Ze względu na problemy techniczne spotkanie na kilka chwil zostało przerwane. Na szczęście sytuacja szybko wróciła do normy.

Mateusz Domański
Podczas meczu Brazylia - Szwajcaria zgasło światło Getty Images / Matthias Hangst / Podczas meczu Brazylia - Szwajcaria zgasło światło
Do niespodziewanego zdarzenia na stadionie 974 doszło w 44. minucie meczu drugiej kolejki mistrzostw świata 2022 Brazylia - Szwajcaria. Gdy "Canarinhos" mieli wykonywać rzut rożny, nagle zgasło światło. W związku z tym spotkanie zostało przerwane na kilka chwil.

Ciemność panowała przez około siedem sekund. Przez tę krótką chwilę stadion oświetlały tylko bandy reklamowe.

Na szczęście szybko udało się wrócić do rywalizacji, a później podobne problemy już nie występowały. Niektórzy internauci nie przegapili okazji, by trochę pożartować. "Wyłączenie świateł na kilka sekund było punktem kulminacyjnym meczu Brazylia - Szwajcaria" - pisał jeden z nich.

"Gra jest tak słaba, że aż zgasły reflektory", "Wyłączyli światła w meczu Brazylii ze Szwajcarią, ponieważ było nudno" - dodawali kolejni.

Spotkanie Brazylia - Szwajcaria zakończyło się rezultatem 1:0. Jedynego gola w tym pojedynku strzelił w 83. minucie Casemiro.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy reprezentacja Brazylii zdobędzie mistrzostwo świata?