USA bliżej awansu do fazy pucharowej! Pulisić uszczęśliwił kibiców [WIDEO]

Christian Pulisic wyprowadził reprezentację USA na prowadzenie 1:0 w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata z Iranem. Amerykanie po długim kruszeniu betonu zaskoczyli rywala.

Rafał Sierhej
Reprezentacja USA wyszła na prowadzenie w swoim ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Gola na wagę prowadzenia do przerwy w starciu z Iranem w 38 minucie strzelił Christian Pulisić.

Akcja przeprowadzona przez USA naprawdę mogła się podobać. Składała się wielu podań, ale nie zakończyłaby się golem, gdyby nie kluczowe przyspieszenie gry przez Westona McKenniego.

Pomocnik Juventusu zagrał przepiękne podanie nad linią obrony wprost na głowę Sergino Desta. Boczny obrońca AC Milan zgrał futbolówkę na środek pola karnego, a tam czekał już na nią Pulisić, który wpakował piłkę do siatki, cała akcja sprawiła mu także sporo bólu przez zderzenie z bramkarzem rywali.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"