Wojciech Szczęsny obronił kolejny rzut karny! Polska ściana [WIDEO]

W końcowych minutach meczu mistrzostw świata pomiędzy Polską a Argentyną rywale reprezentacji Polski dostali rzut karny. Do piłki podszedł Leo Messi, ale Wojciech Szczęsny nie pozwolił się pokonać i doskonale obronił strzał.

Rafał Sierhej
Mecz Polska - Argentyna jest spotkaniem o wyjście z grupy mistrzostw świata w Katarze. Argentyna w pierwszych 45 minutach zdecydowanie dominowała na murawie stadionu 974.

W 37. minucie Danny Makkelie został wezwany do monitora VAR. Holender po obejrzeniu sytuacji w naszym polu karnym zdecydował, że faulowany był Lionel Messi. Arbiter wskazał na rzut karny dla Argentyny.

Gwiazdora Albicelestes faulował w naszej "jedenastce" sam Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski po obronieniu rzutu karnego z Arabią Saudyjską stanął naprzeciwko Leo Messiego.

Po polskim bramkarzu widać było olbrzymią pewność siebie. Wyczuł Leo Messiego i obronił jego rzut karny, utrzymując Polskę przy wyniku 0:0.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"