Japończycy znowu to zrobili. Odpadnięcie z mundialu niczego nie zmieniło

Po meczu 1/8 mistrzostw świata japońscy kibice potwierdzili, że mają wielką klasę. Po raz kolejny posprzątali trybuny. Zdjęcia fanów zbierających śmieci błyskawicznie trafiły do sieci.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Japończycy znów sprzątali po sobie Getty Images / Japończycy znów sprzątali po sobie
Japońscy kibice nie mają powodu do zadowolenia. Choć ich reprezentacja miała szansę na to, by po raz pierwszy w historii awansować do ćwierćfinału mistrzostw świata, to ostatecznie nie zdołała tego uczynić.

Co prawda to właśnie Japończycy otworzyli wynik meczu, jednak później Chorwaci wyrównali. Doszło do dogrywki, jednak i ona nie wyłoniła triumfatora. Potrzebne były rzuty karne, w których chorwaccy piłkarze triumfowali 3:1.

Zgromadzeni na trybunach Japończycy zalali się łzami. Mimo kiepskich nastrojów po 1/8 finału mundialu, nie zapomnieli o dobrych manierach. Po spotkaniu chwycili za worki i zaczęli zbierać śmieci, jak to czynili również przy wcześniejszych meczach.

Do sieci trafiły zdjęcia ukazujące piękne zachowanie fanów z Japonii. Poniżej jedna z takich migawek. Z opublikowanych fotografii wynika, że japońscy kibice zebrali naprawdę sporo śmieci.

Japończycy wielką klasę pokazywali również podczas mistrzostw świata w Rosji. Wówczas sieć obiegały zdjęcia skrupulatnie wysprzątanej szatni po meczach reprezentacji tego kraju.
Japończycy znów po sobie posprzątali (Getty Images) Japończycy znów po sobie posprzątali (Getty Images)
Zobacz także: > Były prezes PZPN zdradził, gdzie szukałby następcy Michniewicza > Tyle kluby PKO Ekstraklasy zarobiły już na mundialu. Dla jednego z nich to jeszcze nie koniec ZOBACZ WIDEO: "Lewandowski krzyczał do Krychowiaka". Wymowna sytuacja w meczu z Francją


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×