Klasa! Tak zachował się Marciniak po finale MŚ

Kamery uchwyciły zachowanie Szymona Marciniaka po zakończeniu finału piłkarskich mistrzostw świata. Arbiter pokazał wielką klasę.

PS
Klasa Szymona Marciniaka Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Klasa Szymona Marciniaka
Rzuty karne były potrzebne do rozstrzygnięcia finału mistrzostw świata w Katarze. Zanim do nich doszło, kibice zobaczyli sześć bramek i mnóstwo emocji w starciu Argentyny z Francją. Spotkanie finałowe sędziował Szymon Marciniak i jego zespół. Trzeba przyznać, że mieli tego dnia mnóstwo pracy, ale już zbierają świetne recenzje.

Marciniak pokazał wielką klasę także po meczu. Arbiter podszedł do Kylian Mbappe i pocieszył francuskiego piłkarza po porażce. Mbappe strzelił w tym meczu trzy bramki, ale to było zbyt mało, aby dać swojej reprezentacji tytuł mistrzowski.

Przypomnijmy, że do 80. minuty Argentyna prowadziła w tym meczu 2:0. Wtedy Mbappe wykorzystał rzut karny i dał nadzieję na doprowadzenie do remisu. A minutę później strzelił kolejną bramkę i sprawił, że potrzebna była dogrywka.

W niej Lionel Messi przybliżył Argentynę do tytułu, jednak Francja otrzymała jeszcze jeden rzut karny, którego też na gola zamienił Mbappe. W rzutach karnych Francuz też wykorzystał swoją jedenastkę, ale to reprezentacja z Ameryki Południowej okazała się lepsza i sięgnęła po tytuł.