Wyciekł film z szatni Argentyńczyków. Mbappe to się nie spodoba

Piłkarze Albiceleste długo świętowali w szatni zdobycie mistrzostwa świata na mundialu Katar 2022. Nie zabrakło przy tym kontrowersji.

Piotr Bobakowski
Reprezentacja Argentyny na MŚ 2022 PAP/EPA / EPA/Friedemann Vogel /nicolasotamendi30/Instagram / Reprezentacja Argentyny na MŚ 2022
Reprezentacja Argentyny po emocjonującym i dramatycznym spotkaniu wygrała z Francją (3:3, k. 4:2) w finale Mistrzostw Świata 2022 w Katarze (więcej TUTAJ).

Po meczu w argentyńskiej szatni było bardzo głośno i radośnie. Zawodnicy tańczyli i śpiewali, celebrując sukces odniesiony w katarskim turnieju. Nie obyło się przy tym bez wpadki.

Zabawę w pewnym momencie przerwał bramkarz Emiliano Martinez, który zarządził... "minutę ciszy" dla Kyliana Mbappe. Sytuacja została uchwycona na Instagramie przez Nicolasa Otamendiego po tym, jak obrońca Albiceleste rozpoczął transmisję na żywo na portalu społecznościowym.

Zachowanie Argentyńczyków nie spodobało się internautom. Na forach zawrzało. "Słabe" - komentowali fani, którzy przypomnieli Martinezowi, że Mbappe w niedzielnym finale MŚ 2022 strzelił mu trzy gole, a nawet cztery, licząc konkurs "jedenastek".