Stadiony świata! Przepiękny gol polskiego piłkarza [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Primetel / Na zdjęciu: gol Struskiego
YouTube / Primetel / Na zdjęciu: gol Struskiego

Karol Struski fantastycznym strzałem z dystansu otworzył worek z bramkami. Jego Aris Limassol przegrał jednak z AEK Larnaka 3:4.

To było szalone spotkanie. Aris Limassol miał jednobramkową przewagę od 20. minuty po indywidualnej akcji Karola Struskiego. Polski pomocnik miał sporo miejsca na lewym skrzydle, zszedł do środka i rewelacyjnie huknął zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od prawego słupka, a następnie wylądowała w siatce. Bramkarz gospodarzy nie mógł zrobić zbyt wiele.

Siedem minut później Yannick Gomis podwoił prowadzenie gości. Przed końcem pierwszej połowy AEK Larnaka doprowadził do wyrównania za sprawą Omriego Altmana oraz Rafaela Lopeza, który do niedawna reprezentował barwy Legii Warszawa.

Druga połowa należała już do miejscowych. Na listę strzelców ponownie wpisali się Altman i Gomis, jednak w piątej minucie doliczonego czasu decydujący cios wyprowadził Imad Faraj. Francuz zapewnił AEK-owi zwycięstwo 4:3 nad Arisem w 19. kolejce ligi cypryjskiej.

W 71. minucie Struski został zastąpiony na boisku przez Aleksandra Kokorina. Młodzieżowy reprezentant Polski w niedzielę zdobył swoją czwartą bramkę po przeprowadzce na Cypr. Warto odnotować, że w koszulce Arisu 89 minut rozegrał jego rodak, Mariusz Stępiński.

AEK Larnaka - Aris Limassol 4:3 (2:2) 0:1 - Karol Struski 20' 0:2 - Yannick Gomis 27' 1:2 - Omri Altman 33' 2:2 - Rafael Lopes 35' 3:2 - Omri Altman 65' 3:3 - Yannick Gomis 78' 4:3 - Imad Faraj 90+5'

Gol Karola Struskiego (od 1:00):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Struski sprawdziłby się w silniejszej lidze?