Kosta Runjaić grzmi po meczu! "Dostosowaliśmy się do poziomu murawy"

Pomimo wygranej Legii Warszawa nad Koroną Kielce 3:2 trener gospodarzy Kosta Runjaić nie krył uwag do swoich podopiecznych, którzy przez swoją nonszalancję mogli w końcówce stracić dwa cenne punkty.

Michał Piegza
Kosta Runjaić WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Kosta Runjaić
Dwa oblicza miał mecz Legii Warszawa z Koroną Kielce. Do 60. minuty gospodarze mieli wszystko pod kontrolą, prowadzili 3:0. Goście jednak wykorzystali zbyt dużą pewność siebie i udało im się zdobyć dwie bramki.

Nic dziwnego, ze po spotkaniu trener Legii Kosta Runjaić miał sporo uwag do swoich podopiecznych. - Pierwsza połowa to była nasz dominacja. Graliśmy dobrze na słabym boisku. Po bramce Kapustki przestaliśmy grać. Później dostosowaliśmy się do poziomu boiska. To nie był poziom, jaki chciałbym widzieć. Musimy popracować nad defensywą, bo byliśmy blisko do straty trzech punktów - przyznał szkoleniowiec Wojskowych.

Z kolei opiekun Korony Kielce po meczu miał sporo pretensji do zespołu, szczególnie za postawę w 1. połowie. - Zbyt łatwo straciliśmy bramki. Budujące jest to, że ze stanu 0:3, na tak trudnym terenie, doszliśmy do 2:3 i napędziliśmy stracha takiemu rywalowi. Druga połowa to dla nas dobry prognostyk - podsumował Kamil Kuzera, cytowany przez portal echodnia.eu.

Sztab Santosa odpuścił kolejkę PKO Ekstraklasy. "Obserwacja od lutego"
Trener Pogoni Szczecin nie zgadza się z decyzją sędziego. "Jesteśmy zawiedzeni"